پیشنهاد فروش ویژه

جهت نمایش پیشنهاد فروش ویژه، بر روی تصاویر کلیک کنی.                                                                                                                          

 


 

پیشنهاد فروش ویژه

CertiFiber® Pro Optical Loss Test Set

 دیگر از محصولات جدید کمپانی فلوک ،خانواده VERSIV می باشد . این مجموعه نسل جدیدی از تستر و آنالایزر های زیرساخت را با توانمندی های خارق العاده و منحصر به فرد معرفی مینماید . گروه تستر های VERSIV  نسل پیشرفته و بعداز تستر های زیر ساخت DTX-1800   می باشد .

این تستر جهت تست و استاندارد ساری فیبر نوری در طول موج های مختلف استفاده می شود . این تستر که جایگزین مدل CERTI FIBRE - PRO  می باشد .

 برخی از امکانات این دستگاه به شرح زیر است :


- تست و آنالیز کابل های فیبر نوری مالتی مد و سینگل مد با افزودن ماژول های مربوط 

- امکان نمایش تصویر کانکتور جهت بررسی تمیزی   کیلومتر 831

- قابلیت تست و آنالیز فیبر نوری تا مسافت   

- انجام تست کابل فیبر نوری  در 3 ثانیه 

- این دستگاه دارای صفحه نمایش لمسی و گرافیک بسیار بالاست که باعث بالا رفتن سرعت ، دقت و سادگی کار  برای اپراتور این دستگاه می شود.

 - امکان افزودن ماژول های فیبر نوری در طول موج های 850 - 1300 - 1310 - 1550

- امکان تلفیق دو روش تست TIER1 - TIER 2 با اضافه کردن ماژول OTDR

- امکان ذخیره سازی تا 12000 تست گرافیکی در دستگاه می باشد

- از طریق قابلیت PROJX این امکان وجود دارد که تمامی گزارش های تست های انجامشده را مدیریت کرده و هر کدام را به تفکیک جزئیات پروژه ذخیره کند .

 

 

 

discription / توضیحات part number /شماره فنی
1 Versiv Mainframe & Remote, (2) CertiFiber Pro Multimode OLTS Module CFP-100-M
1 Versiv Mainframe & Remote, (2) CertiFiber Pro Singlemode OLTS modules, CFP-100-S
1 Versiv Mainframe & Remote, (2) CertiFiber Pro Quad OLTS modules CFP-100-Q

 

 

 

تماس با ما

پست الکترونیک:
موضوع:
پیغام