پیشنهاد فروش ویژه

جهت نمایش پیشنهاد فروش ویژه، بر روی تصاویر کلیک کنی.                                                                                                                          

 


 

پیشنهاد فروش ویژه

R&M

یکی دیگر از محصولات شرکت پیشرو شبکه،محصولات کمپانی R&M ، ساخت کشور سوئیس است.این کمپانی تجربه چند دهه خود را با نوآوری و پویایی ترکیب  می کند.راهکارهای کلی این کمپانی بر پایه ساخت محصولات فیبرنوری و سیستم توزیع مسی با توجه به درخواست مشتریان بنا شده است .

راه کارهای مناسب برای کابل کشی :

از زمان تاسیس شرکت در سال 1964 تا کنون ، تکنولوژی کابل کشی ، هسته اصلی فعالیت R&M بوده است. شعار مدیران این کمپانی اینست که "ما کاری را  انجام نمی دهیم که دیگران بتوانند بهتر از ما آن را انجام دهند".بدین صورت این کمپانی به عنوان تامین کننده بهترین راهکارهای کابل کشی تجاری با بهترین کیفیت و کابل کشی خطوط حامل تاسیس گردیده است .

حدود 70% از مشکلات شبکه ها، ناشی از اشتباه یا اشکال در کابل کشی است.اشتباه در نصب کابل می تواند باعث از دست رفتن اطلاعات و بروز اشتباهات متعدد شود.R&M برای حل این مشکل راه حل هایی دارد:

-                   ماجولار بودن سیستم : سه سطح امنیت برای پوشش تمامی نیازها

-                   سازگاری : مناسب برای سوکت 45 RJمسی و فیبر نوری SC –RJ

-                   سیستم امنیتی R&M از ایجاد اتصالات نادرست یا غیر مجاز جلو گیری می کند. بنابراین قابلیت اطمینان اجرایی و دسترسی بیشتر برای شبکه های LAN را فراهم می آورد.

از خانواده این محصولات می توان به چهار  گروه اشاره نمود:

الف)کابلهای مسی (Copper)

-                   Cat 5e

-                   Cat 6

-                   Cat 6 – SFTP

-                   Cat 6A-SFTP

ب)فیبرنوری (Fiber Optic)

-                   Multi-mode

-                   single mode

 

ج)  تجهیزات دیتا سنتر

-                  Fiber MPO /MTP /OM2,OM3,OM4,OS2

لیست محصولات (فایل پی دی اف)

تماس با ما

پست الکترونیک:
موضوع:
پیغام