درباره ما

معرفی پیشرو شبکه پایا

چرا پیشرو شبکه پایا؟

مأموريت شركت پیشرو شبکه پایا ، با اتكا به تجارب گسترده متخصصين خود، تحقيق و دستيابي به آخرين دستاوردهاي تكنولوژي هاي شبكه و اطلاع رساني، بومي سازي و ارائه اين فن آوري به سازمان ها و شركت ها در سطوح گوناگون است .

كسب گواهی رتبه بندی و احراز صلاحیت  از شوراي عالي انفورماتيك به همراه دارا بودن مداركحرفه اي بين المللي مانند مدارك Cisco،  Fluke Networks  ، و Microsoft، توانمندي لازم جهت اجراي پروژه هايي در ابعاد گوناگون و تخصص و تجربه منحصر به فردي در زمينه تكنولوژي شبكه هاي پيشرفته و مباحث اطلاع رساني را به همراه آورده است و درحال حاضر اين تجربه و تخصص را به صورت كاملاً كاربردي در اختيار شركت ها، سازمان ها و نهادهاي گوناگون قرار مي دهد. همچنین  دفاتر خارج از کشور,ارتباط دايمی با شرکای خارجی و حضور دایمی خانواده پیشرو شبکه آماتیس در سمینارهای علمی و تخصصی  معتبر نظیرCISCO  ، FLUKE NETWORKS و BICSI باعث می شود همواره در جریان گردش اطلاعاتی بین المللی یک عضو خارج وفعال بوده ونقش یک پل ارتباطی برای فضای داخل کشور را بازی کند.

 

ساختار کلی واحد های سازمانی شرکت پیشرو شبکه به سه  بخش تقسیم می شود :

–  مهندسی فروش: که مربوط به فروش تجهیزات شبکه های کامپیوتری ،مخابراتی و فناری اطلاعات و ارتباطات با بهره گیری از نمایندگی های معتبر داخلی و خارجی می باشد.

–   پروژه ها :که مربوط به ارائه خدمات نصب و اجرا ، طراحی ، مشاوره ، نظارت و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری توسط گرو ههای مختلف متخصص اجرایی در سراسر کشوربا عنوان بخش پروژه ها  می باشد.

–   آموزش :که  برگزاری دوره های آموزشی ، سمینار های تخصصی شبکه  و کارگاه عملی  با عنوان های کابل کشی ساخت یافته و تست و آنالیز شبکه های کامپیوتری توسط مدرسین رسمی را به عهده دارد .

گروه فنی و مهندسی پیشرو شبکه

شماره ثبت: 508539
کد اقتصادی : 8358-4911-4115
عضو سازمان نظام صنفی و رایانه ای کشور

دریافت بهترین خدمات با پیشرو شبکه پایا

رابطه ما با مشتريان رابطه اي دوسويه و مبتني بر منافع مشترك بوده و حفظ رابطه بلندمدت با مشتريان استراتژي اصلي ماست. مشتريان پیشرو شبکه  ،  اين شركت را مشاوري قابل اعتماد و بازويي اجرايي در زمينه فناوري اطلاعات و ارتباطات مي دانند .

کیفیت بالا
قیمت مناسب
تحویل در کمترین زمان
پشتیبانی
اسکرول به بالا