نمایندگی-فلوک-در-ایران-وتهران-پیشروشبکه

نمایندگی رسمی فلوک در ایران

نمایندگی رسمی فلوک در ایران و تهران

شرکتFluke  یکی از زیرمجموعه های Fortive و همچنین یک شرکت پیشرو نرم افزار تست و اندازه گیری می باشد. این شرکت که در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات اندازه گیری الکترونیکی تجاری و صنعتی فعالیت می نماید، تجهیزات خود را که برای برنامه های علمی، خدماتی و آموزشی تولید و طراحی که به بازار عرضه داشته است.

ابزارهای Fluke دارای ویژگیهایی از جمله قابلیت حمل، ایمنی بالا، سهولت استفاده، دقت و استانداردهای دقیق کیفیت میباشد که به کارآیی تجارت و صنعت در سراسر جهان و هر کارخانه، دفتر، بیمارستان یا مرکز جدیدی که توسط مشتری ساخته می‌شود، کمک شایانی داشته است.

خبر خوب اینکه شرکت پیشرو شبکه پایا پس از کسب تجربه و حفظ رضایت مشتریان توانست نمایندگی این شرکت قدر و معتبر  را در ایران  دریافت نموده و به مشتریان خود ارائه دهد.

به عبارتی دیگرFluke به عنوان یک برند با کیفیت مورد اعتماد مشتریان در طراحی، توسعه، ساخت، فروش و خدمات فناوری اندازه گیری شناخته می شود. نماینده این شرکت در ایران برای تکمیل گستره تجهیزات ویژه خود در زمینه الکتروکالیبراسیون و تست، برند FLUKE را به طور مرتب وارد کرده و محصولات و نرم افزارهای تست، اندازه گیری و مانیتورینگ شبکه را به همگان ارائه می دهد.

 

آیا فلوک یک شرکت خصوصی است؟

FLUKE TECHNOLOGIES PRIVATE LIMITED به عنوان شرکت غیردولتی طبقه بندی می شود و در اداره ثبت شرکت های واقع در ROC-MUMBAI به ثبت رسیده است. با توجه به وضعیت مالی در زمان ثبت شرکت FLUKE TECHNOLOGIES PRIVATE LIMITED سرمایه مجاز آن 100 میلیون ریال می باشد. 20000000 و سرمایه پرداخت شده آن 4 تیر 1401 AP است.

 

تاریخچه کمپانی فلوک

فلوک توسط جان فلوک و دوست و همکلاسی اش دیوید پاکارد در سال 1948 تاسیس شد و در اورت، واشنگتن، ایالات متحده آمریکا مستقر است.

امروزه FLUKE با عنوان یک شرکت چند ملیتی متشکل از چندین شرکت بزرگ در ایالات متحده آمریکا  شناخته شده است ،این شرکت سالیان سال است که با افتخار ارائه دهنده انواع تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق می باشد. از جمله مراکز تولید این شرکت در کشورهایی چون ایالات متحده، انگلستان، آسیا و هلند قرار گرفته است، همچنین شرکت های فروش و خدماتی فلوک نتورکز در اروپا، آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، آسیا و استرالیا نیز وجود دارد.

به طور کلی شرکت فلوک در بیش از 100 کشور جهان دارای توزیع کنندگان مجاز و کانال های نمایندگی می باشد و میتوان گفت به طور تقریبی حدود 2400 کارمند نیز دارد.

لازم به ذکر است دانستن اینکه این شرکت دارای زیرمجموعه به نام های Fluke Biomedical و Fluke Networks می باشد.

از جمله مشتریان و کاربران معمولی  فلوک ابزارهای مختلف فلوک تکنسین ها، مهندسان، مترولوژیست ها، سازندگان دستگاه های پزشکی و متخصصان شبکه های کامپیوتری می باشند.

برای افرادی که برای اعتبار خود ارزش قائل هستند استفاده از ابزارهای Fluke برای گسترش نقاط قوت و قابلیت های شخصی  و اعتبار خود میدانند. این برند نه تنها یک دستگاه قابل حمل، ایمن و با کاربری آسان است بلکه دارای ابزارهایی با استاندارد ایمنی بالا و بدنه بسیار مقاومی میباشد و در هر بازاری که در آن رقابت جسته با سربلندی و افتخار مقام اول یا دوم را از آن خود کرده است.

کمپانی فلوک در کجا قرار دارد؟

بهتر است بدانید که Fluke یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به Fortive Corporation (NYSE: FTV)، یک شرکت چند ملیتی است که دفتر مرکزی آن در اورت، واشنگتن، ایالات متحده آمریکا قرار دارد. مراکز تولیدی در ایالات متحده آمریکا، انگلستان، آسیا و هلند قرار دارند.

 

چرا به آن فلوک می گویند؟

شاید علت اصلی این نامگذاری به دلیل شباهت بین صافی ماهی و نوک لنگر می باشد که می‌توان آن را از مفهوم «فلت‌ماهی» مشتق گرفت. استفاده از “فلوک” به معنای دم نهنگ از شباهت دم به نوک تیز یک لنگر می آید.

 

تست فلوک چیست؟

تست فلوک نمونه ای از این نوع تست است که با محصولات FLUKE انجام می شود. در این نوع تست علاوه بر گزینه از روی کابل های شبکه، تجهیزات و اتصالات، طول مسیر و استانداردهای لازم در داخل دستگاه بررسی و ذخیره می شود و در نهایت می توانید کامل داشته باشید.

پروتکل تست فلوک

تست فلوک برای بررسی عملکرد یک لینک یا کانال و انواع کابل های شبکه و نوری انجام می شود و اطلاعات کاملی در مورد کابل، فیبر و گره (کی استون و سایر تجهیزات شبکه) را در اختیار مهندسین و تکنسین های مربوطه قرار می دهد.

 

نصب و نگهداری خدمات صنعتی / الکترونیکی:

امروزه ابزارهای فلوک توانسته به تکنسین ها و مهندسین، امکان عیب یابی سیستم های جدید پیچیده و تشخیص سریع مشکلات را به راحتی فراهم سازد. برخی از ابزارهای برند فلوک در این زمینه عبارتند از:

 • خط جامع مولتی متر دیجیتال
 • پاور آنالایزرهای سه فاز و صنعتی
 • تصویرگرهای حرارتی یا دوربین های حرارتی
 • تسترعایق الکتریکی
 • لوازم جانبی سکوپ متر

خدمات مربوط به دما، برق ( الکتریک):

تمامی تکنسین های HVAC / R و مهندسین کارخانه برای طراحی انواع سازه های صنعتی ، تجاری و حتی مسکونی و همپنین نگهداری از ابزار و تجهیزات حرفه ای FLUKEاستفاده میکنند ،تجهیزات فلوک به تکنسین های برق کمک می کند تا این سیستم ها را برای عملکرد بهینه، تجزیه و تحلیل ، عیب یابی و تعمیر نمایند. این ابزارها عبارت می باشند از:

 • دماسنج های لیزری و دیجیتال
 • تسترهای الکتریکی
 • اسکوپ متر
 • کلمپ جریان
 • کلمپ آمپرمتر
 • دوربین های حرارتی
 • مولتی مترهای دیجیتال
 • پاور آنالایزرهای تک فاز و سه فاز

Fluke networks-پیشروشبکه پایا

تولیدات برند فلوک شامل :

تولیدات برند فلوک که شامل تسترهای الکتریکی مولتی مترهای دیجیتال کلمپ آمپرمتر پاور آنالایزرهای تک فاز و سه فاز اسکوپ متر کلمپ جریان دوربین های حرارتی دماسنج های لیزری و دیجیتال کیفیت هوای داخلی : هوای غیر استاندارد ساختمان های تجاری می تواند مانع از بهره‌وری کارکنان شود.

برای حل این مشکل که براساس برخی تخمین ها حدود 30 درصد از ساختمان های تجاری را در بر می گیرد، در سال 2005 نزدیک به دو میلیون متخصص در ایالت متحده آمریکا توسط تجهیزات اندازه گیری مرتبط با سیستم IAQ ، کیفیت هوای داخلی ساختمان را آزمایش نموده و برای تعمیر و نگهداری وضعیت هوای ساختمان شروع به کار کردند. شهرت تجهیزات و ابزار های برند فلوک به این متخصصان کمک کرد تا با ارزش و دقت بالا ، قابل اطمینان و ایمنی به عملکرد عالی دست پیدا کنند .

 

تجهیزات پزشکی فلوک : Fluke Biomedical

برترین سازمان جهانی می باشد که تجهیزات و خدمات تست و اندازه گیری را برای صنعت مراقبت های بهداشتی ارائه می دهد. این سازمان از طریق شرکت در کنفرانس‌ها و رویدادهای سخنرانی و انجمن‌های صنعتی، به برنامه های کاربردی جدید و روندی که در فناوری در حال تکامل در جریان است توجه دقیقی داشته و همواره تلاش می کند با محصولات جدید یا پیشرفت‌های محصول فعلی، چشم‌انداز تازه‌ای را به تولید کنندگان دستگاه های پزشکی ، متخصصان زیست پزشکی ، فیزیک دانان ، خدمات میدانی و سایر پرسنل پزشکی ارائه دهد.

Fluke Biomedical طیف وسیعی از نرم‌افزارها و ابزارهای سخت‌افزاری را برای مقابله با چالش‌های امروزی و ایجاد محصولات آزمایشگاهی و شبیه‌سازی، از جمله تست‌های ایمنی الکتریکی، شبیه‌سازهای بیمار، آنالایزرهای عملکرد و سیستم‌های آزمایش و اسناد کاملاً یکپارچه و خودکار ارائه می‌دهد؛ به همین ترتیب، این سازمان با بهبود مستمر پیشنهاد فعلی و راهکارهای جدید سعی در برآوردن نیازهای مشتریان خود و رهبری بخش های بازار خود دارد.

 

گواهی Fluke چیست؟

سرمایه‌گذاری در برنامه آموزشی دو روزه و صدور گواهینامه (CCTT) Fluke Networks Certified Cableing Test Technician (CCTT) نه تنها مهارت‌های نصاب تکنسین کابل‌کشی را بهبود می‌بخشد، بلکه اثربخشی و بهره‌وری آن‌ها را در کار در تست، تأیید و عیب‌یابی سیستم‌های کابل‌کشی ساخت‌یافته بهبود می‌بخشد.

 

چرا محصولات فلوک اینقدر گران هستند؟

محصولات فلوک به 3 دلیل قیمت نسبتا بالایی دارند:

 1. کار برق و ولتاژ بالا: اگر با ولتاژهای بالا یا پتانسیل های بسیار متفاوت کار می کنید، Fluke در واقع بردها و مدارهای جداسازی را به درستی طراحی می کند. قرار نیست با فلوک متر برق گرفتید. حتی یک ولتاژ بالا هم نمی خواهد، فقط یک زمین بد می خواهد شما را بکشد. مولتی مترهای ارزان قیمت و حتی مولتی مترهای متوسط ​​معمولاً این واقعیت را به نفع هزینه نادیده می گیرند.
 2. مقاوم در برابر انفجار:

اگر مولتی متر ارزان قیمت خود را در حالت مقاومت بچسبانید و یک منبع 400 ولت 30 آمپر را بکوبید، دست شما از بین می رود.

 1. قابلیت اطمینان:

طی بررسیها و نظرسنجی هایی که از خریداران محصولات فلوک انجام شده اعتماد آنها از کیفیت و کارایی این محصولات نسبت به سایرین را نشان میدهد.

 

خرید انواع تجهیزات فلوک

همانگونه که میدانید امروزه دستگاه های فلوک در سرتاسر دنیا از جمله کشور ایران خریداران و طرفداران زیادی را جذب نموده است. خوشبختانه شرکت پیشرو شبکه توانسته با دریافت نمایندگی از این کمپانی بزرگ خدمات زیادی به مشتریان خویش اراثه دهد، شما کاربر گرامی می توانید جهت مشاوره و خرید انواع محصولات و تجهیزات فلوک نتورکز با مشاورین و پشتیبانان متخصص ما ارتباط برقرار کرده و هماهنگی های لازم را انجام دهید.

برخی از محصولاتی که توسط شرکت پیشرو شبکه پایا ارائه می گردد :

گروه کلی محصولات فیبرنوری

گروه کلی محصولات کابل مسی

ابزار پانچ و کریمپینگ

و…

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا