راهرو سرد و گرم

Hot and cold hallway /

ALL SERVISES

راهرو سرد و گرم

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و افزایش تقاضای مدیران دیتاسنتر، نیاز به صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه ها بسیار هائز اهمیت می باشد. در دیتاسنتر ها جهت بهبود عملکرد تجهیزات و افزایش بهره وری ، محافظت بهتر تجهیزات از لحاظ فیزیکی و همچنین صرفه جویی در مصرف انرژی و بهبود عملکرد سیستم کولینگ ، چیدمان رک ها طوری طراحی میشود تا در کنار و روبروری یکدیگر بشکلی قرار گیرند که راهرو ایجاد شود.

مادامی که ردیف های رک رو بروی یکدیگر قرار بگیرند راهرو  سرد و زمانی که ردیف های رک پشت به پشت یکدیگر قرار بگیرند راهرو گرم ایجاد میشود. لازم بذکر است ابتدا و انتهای راهرو باز می باشد و مزاحمتی برای عبور کاربران و تکنسین های دیتاسنتر نمی باشد. با پوشاندن سقف راهرو ها و همچنین ابتدا و انتهای راهرو توسط درب اتوماتیک یا دستی از مخلوط شدن هوای سرد و گرم میتوان جلوگیری کرد.

همانطور که میدانید طراحی این نوع چیدمان رک ها به فضای موجود، تعداد رک ها انتخاب نوع سیستم کولینگ و و بار مصرفی دیتاسنتر ها وابسته می باشد. لازم بذکر است شرکت پیشرو شبکه پایا با کادری مجرب آمادگی خود را جهت طراحی، اجرا، مشاوره و فروش تجهیزات راهرو سرد و گرم در دیتاسنترها اعلام می نماید.

 

اسکرول به بالا