پشتیبانی شبکه

Network support /

ALL SERVISES

پشتیبانی شبکه 

همانطورکه مستحضرید شبکه های کامپیوتری چه در قسمت زیرساخت وچه در قسمت های تجهیزات فعال و همچنین نرم افزار  احتیاج به سرویس، کنترل و نگهداری دارد.

پشتیبانی شبکه به مجموعه خدماتی که در جهت حفظ و نگهداری، رفع ایراد و اشکالات احتمالی و بالا بردن ضریب امنیت و پایداری زیرساخت و تجهیزات شبکه، نرم افزار و اطلاعات یک شرکت و یا سازمان، انجام میگردد می باشد.

شرکت پیشرو شبکه پایا با بکار گیری افرادمتخصص درحوزه فناوری اطلاعات و همچنین ابزارهای بسیار تخصصی و منحصر بفرد ،  فعالیت های فوق را انجام میدهد .

تمامی تجهیزاتی که در شبکه به کارگرفته شده اند، باید به صورت هفتگی و یا ماهیانه به بررسی و عیب یابی شوند. شما با دریافت خدمات پشتیبانی از مشکلات احتمالی خرابی و قطعی شبکه پیشگیری می‌ کنید و قبل از بروز مشکل آن را رفع می کنید.کارشناسان فنی شرکت پیشرو شبکه پایا به صورت مستمر و دوره‌ ای از تمامی مراکز تحت پوشش خود بازدید به عمل می‌آورند و تمامی مشکلات احتمالی را برطرف می‌ کنند. سرویس های دوره ای شبکه سبب می‌شود که مشکلات احتمالی درکوتاه‌ ترین زمان ممکن برطرف شود و شبکه در بهترین حالت قرارداشته باشد.

سازمانهای مختلف می توانند برای کنترل و مدیریت هزینه های خود ، بجای استخدام تعداد زیادی پرسنل ، این امور را برونسپاری کرده و  با عقد قرارداد ، این مهم را به متخصصان پیشرو شبکه پایا بسپارند .

اسکرول به بالا