خدمات برق اضطراری

Support ups /

ALL SERVISES

پشتیبانی یوپی اس

بدیهی است پیشرفت روز افزون تکنولوژی در دنیای امروز ، سبب گردیده است اهمیت و نیاز به حفاظت از تجهیزات حساس و گران قیمت الکترونیکی ، اطلاعات شبکه های کامپیوتری ، دستگاههای پزشکی ، مخابراتی ، صنعتی و … بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد ، همانطور که مطلعید  اغلب اشکالات و خرابی های این تجهیزات ،  به علت اختلالات انتقال ، توزیع و نحوه مصرف برق ایجاد می شود ، و برای رفع و بهینه کردن مصرف برق ،دستگاههای یو پی اس   به عنوان کارآمدترین تجهیز جهت تامین برق اضطراری بدون وقفه و تنظیم کننده نوسانات توصیه می نمایند.
دستگاه های یو پی اس نیز همواره نياز به پشتیبانی و نگهداری  دارند . سرویس و نگهداری به موقع سبب افزايش عمر مفيد و کارکرد بهینه تجهیزات  و باتری ها ی مصرفی آن مي گردد .
از اینرو با انجام سرويس و نگهداري ادواری  مشتري از مزاياي تعمير سريعتر دستگاه ، سرويس و نگهداري در زمان هاي منظم ، اولويت در تعمير ، ثبت تمامي اطلاعات دستگاهها در دوره هاي مختلف ، دريافت دستگاه جايگزين در صورت طولانی بودن زمان تعمیر، عدم پرداخت هزينه توسط مشتري در هر درخواست ، برخوردار مي گردد .

با توجه به رقابت موجود در بازار و سطح توان مشتری پیشنهاد میگردد که این نوع قراردادها بصورت درجه بندی با اقدامات و شرایط مختلف باشد.این شرایط به انتخاب مشتری و طبق نیاز خود مشتری میتواند در کنار هم قرار گرفته و یک پیشنهاد،  با شرایطی که مشتری مشخص میکند ارائه شود.

نکته مهم و قابل تامل و مشترک در تمام حالات این است که از کارشناسان حرفه ای و دوره دیده وقابل اعتماد و تجهیزات مخصوص و معتبر روز دنیا جهت بررسی و تست و آنالیز و بازدید از دستگاه ها استفاده میشود و تمام اقدامات و گزارشات ثبت به صمع و نظر کارفرما میرسد.

همچنین در صورت خرابی از قطعات اصلی در تعمیرات استفاده میشود و کلیه تجهیزات استفاده شده در تعمیر، شامل گارانتی می باشد.

 در خصوص برآورد هزینه چند نکته حائز اهمیت می باشد که خدمتتان ارائه می گردد:

1-  ساعات پشتیبانی:

که خود شامل سه سطح می باشد:

الف) 8*5 : که در این حالت کارشناسان در پنج روز کاری در هفته از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 الی 16:30 آماده ارائه خدمات می باشند.

ب) 8*7 : که در این حالت کارشناسان در هفت روز هفته و از ساعت 8:30 الی 16:30 آماده ارائه خدمات می باشند.

ج) 24*7 : که در این حالت کارشناسان هفت روز هفته و به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات می باشند.

2- تعداد بازدید پیش بینی شده در سال:

الف) هر 6 ماه یکبار، در ساعت کاری بازدیدها انجام شود.

ب) هر 4 ماه یکبار، در ساعت کاری بازدیدها انجام شود.

ج) هر 3 ماه یکبار، در ساعت کاری بازدید انجام شود.

د) هر ماه یکبار، در ساعت کاری بازدید انجام شود.

لازم به توضیح است زمانبندی بازدید و خدمات سرویس دوره ای به انتخاب و دلخواه مشتری و مشاوره کارشناسان فنی این شرکت صورت می گیرد.

3- اقدامات و خدمات

اقداماتی نظیر بازدیدهای لحظه ای و پیش بینی نشده ، تست های اتصال ، باطری ها ، تست ولتاژ و …..

4– موقیت مکانی کارفرما(مسیر)

این شرکت آمادگی خود را در جهت ارائه خدمات سرویس، نگهداری وپشتیبانی UPS را در سراسر ایران اعلام می نماید.

5– سختی کار:

مشمول مکان های که کارشناس برای بازدیدهای اولیه و روئیت دستگاه دچار مشکل شده و نتواند به راحتی تست ها را انجام دهد و مجبور به جابجای دستگاه ها یا تجهیزات مزاحم شود و یا دستگاه ها یی که بر روی سکو های نفتی و گازی بر روی دریا یا کشتی یا خودروهای نظامی باشند.

6-تعهدات:

  1. در صورت بروز خرابی های پیش بینی نشده و پس از اطلاع تلفنی و یا کتبی(ایمیل-فکس-نامه)کارشناسان متخصص حداکثر  ظرف مدت 24 ساعت در محل مشتری جهت برطرف نمودن مشکل حاضر و برای رفع مشکل اقدام مینمایند.
  2. در صورتی که به هر دلیل، تعمیر و راه اندازی تجهیزات بیش از72 ساعت کاری به طول انجامد، شرکت آمادگی خود را جهت ارسال دستگاهی به عنوان دستگاه جایگزین تا 10 کیلو وات را با تا بر طرف شدن مشکل اعلام
  3. در هربار بازدید از دستگاه ها توسط کارشناس ،پیمانکار موظف به تهیه چک لیست ادواری از دستگاه ها می باشد که نماینده شرکت کارفرما آنرا امضاء و تایید می نماید.
  4. با توجه به تعداد دستگاه ها و نوع اقدامات، مدت زمان برای یکبار بازدید از کل مجموعه توسط کارشناس مشخص میشود. و در صورتی که این مدت طولانی تر شود و ادامه بازدید به روز بعد موکول شود، اگر این تاخیر از جانب کارفرما باشد، هزینه آن جداگانه محاسبه میشودو اگر این تاخیر از  جانب پیمانکار باشد هیچگونه هزینه ای بابت ادامه بازدید در آن مرحله از کارفرما دریافت نمی شود.
اسکرول به بالا