خدمات تمیزکاری

CLEANING /

ALL SERVISES

خدمات تمیزکاری

وجود آلاینده  در یک مرکز داده می تواند باعث ایجاد گرمای شدید ، خطر خورندگی، نقص فنی و الکتریکی در درایوهای نواری ، منابع قدرت و برد های مدار گردد. تمیز نگه داشتن مرکز داده در موفقیت طولانی مدت و تداوم زمان کار نقش مهمی ایفا می کند.

 تمیز بودن کامپیوتر باعث بهبود کارایی آن می شود.  شما می بایست حتی  برای تمیز نگاه داشتن کامپیوتر خانگی خود وقت بگذارید،  اما اگر زمانتان برای اینکار محدود است می توانید انجام آنرا به متخصصین گروه پیشرو شبکه  بسپارید. 

تمیزکاری حرفه ای و برنامه ریزی شده مرکز داده و یا اتاق سرور نه تنها از مشکلات سخت افزاری و از دست رفتن اطلاعات ناشی از گرد و غبار و الکتریسیته ساکن جلوگیری می کند بلکه در برابر چشمان مشتریان و مراجعین ظاهری زیبا به این اتاق ها می بخشد.

انجام امور تمیزکاری دیتاسنتر و تجهیزات شبکه ، امری بسیار تخصصی است . کلیه پرسنل این واحد دوره دیده و آگاه به عملکرد تجهیزات می باشند . ضمناً انجام امور تمیزکاری دیتاسنتر ، اتاق سرور و کامپیوترهای سازمانها و شرکت ها با تجهیزات تخصصی و مواد خاصی انجام میگیرد.

خدمات تمیزکاری ما برای مراکز داده توسط متخصصین با امنیت و دقت کامل و بصورت شبانه روز و بیست و چهار ساعته در تمامی روزهای هفته ارائه می گردد تا اجرای آن در زمانی مناسب و بدون تداخل با فعالیت های تجاری شما فراهم شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر خواهشمند است با واحد cleaning  ( تمیزکاری ) تماس بگیرید(ارتباط با ما).

اسکرول به بالا